There’s such a thing as “too much information”, especially for
We are rethoric question ran over her cheek When she reached the first hills of the Italic Mountains, she
Throw myself down teems with vapour around me, and the meridian sun strikes the upper surface of the
Few stray gleams steal into the inner sanctuary grow familiar with the countless indescribable forms,
Pro-mill s. c.
Współzałożyciel firmy Pro-mill s.c., specjalizującej się w projektowaniu i produkcji urządzeń przemysłowych na indywidualne zamówienie. W ramach działalności dostarczył dziesiątki instalacji, w tym reaktorów i bioreaktorów, do jednostek badawczych oraz działów R&D. Produkuje urządzenia od skali ćwierćtechnicznej do wielkotonażowej. Jest absolwentem Politechniki Warszawskiej na wydziale Inżynierii Chemicznej i Procesowej, ukończył również podyplomowe studia MBA. Obecnie realizuje doktorat w formule wdrożeniowej.
Zainteresowania badawcze: projektowanie instalacji technologicznych opartych na wynikach badań laboratoryjnych, wykorzystujących bioprocesy.
Stowarzyszenie Klaster Biogospodarki, Politechnika Łódzka
Prezeska Stowarzyszenie Klaster Biogospodarki i specjalistka ds. współpracy z przemysłem w International Centre for Research on Innovative Bio-based Materials PŁ. Posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe jako pracownik naukowo-badawczy i zarządzający w instytutach badawczych oraz ekspert B+R w firmach m.in. branży wyrobów higienicznych, spożywczej, chemicznej. Pełniła obowiązki Dyrektora w strukturach EIT Food Co-location Centre North-East. Członkini gremiów eksperckich i zarządzających wielu organizacji naukowych, stowarzyszeń i komitetów naukowych m.in. Rady Głównej Nauki i Szkolnictwa Wyższego XII Kadencji; Leadership Group - Food Waste, Food Systems, Bioeconomy" w ECESP; European Polysaccharide Network of Excellence; Stowarzyszenia Papierników Polskich; Polskiego Towarzystwa Chitynowego.
Zainteresowania badawcze: biogospodarka cyrkularna i zrównoważona, biotechnologia przemysłowa, inżynieria materiałowa polimerów i tworzyw.
Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Technologii Eksploatacji
Dr inż. nauk technicznych w dyscyplinie inżynieria chemiczna (Politechnika Warszawska). Od 2016 r. zawodowo związana z Siecią Badawczą Łukasiewicz – Instytutem Technologii Eksploatacji, gdzie aktualnie jest zatrudniona na stanowisku Lidera Obszaru i pełni funkcję Dyrektora Centrum Biogospodarki i Ekoinnowacji. Posiada doświadczenie w kierowaniu realizacją projektów B+R o różnych źródłach finansowania (NCN, NCBiR, MEiN). Jest współautorką 45 artykułów naukowych, 8 rozdziałów w monografiach, 2 patentów krajowych oraz ponad 50 referatów wygłoszonych na międzynarodowych i krajowych konferencjach naukowych.
Zainteresowania badawcze: wykorzystanie zaawansowanych metod badawczych i procesowych do projektowania innowacyjnych zagadnień w obszarach zrównoważonej gospodarki wodno-ściekowej oraz efektywnego zagospodarowania biomasy odpadowej.
Instytut Ochrony Środowiska – Państwowy Instytut Badawczy
Dr inż. w dziedzinie nauk inżynieryjno-technicznych w dyscyplinie inżynieria środowiskowa, górnictwo i energetyka. Od 17 lat związana zawodowo z gospodarką odpadami. W roku 2017 ukończyła studia podyplomowe na Politechnice Łódzkiej w zakresie Zarządzanie Gospodarką Odpadami Komunalnymi. Audytor i Pełnomocnik Zarządu ds. Zintegrowanego Systemu Zarządzania Środowiskowego ISO 14000:2015. Autor wiodący i współautor publikacji w czasopismach znajdującym się w bazie JCR oraz innych publikacjach Uniwersyteckich. Jest autorem wielu doniesień konferencyjnych, wystąpień panelowych i forum dyskusyjnych. Jest członkiem Rady Naukowej Kwartalnika MKiŚ „Prawo i Klimat”. Kierownik i uczestnik wielu projektów związanych z gospodarką odpadami, GOZ czy legislacją prawną.
Zainteresowania badawcze: zagospodarowanie biomasy odpadowej, ze szczególnym uwzględnieniem odpadów komunalnych.
EcoBean Sp. z o.o.
Doświadczony kierownik działu R&D polskiego start-upu technologicznego EcoBean. Posiada tytuł mgr inż. z biotechnologii uzyskany na Politechnice Warszawskiej. Obecnie realizuje doktorat wdrożeniowy. Jest autorem innowacyjnego ciągu technologicznego, który przekształca odpady kawowe w nowe produkty, stanowiące zamienniki tradycyjnych rozwiązań. Jego praca naukowa i innowacyjne podejście stanowią kluczowy wkład w rozwijanie innowacyjnych procesów w firmie EcoBean.
Zainteresowania badawcze: biotechnologiczne przetwarzanie biomasy odpadowej, głównie odpadów kawowych w produkty użyteczne.
Instytut Ochrony Przyrody Polskiej Akademii Nauk
Dyrektor i Profesor Instytutu Ochrony Przyrody Polskiej Akademii Nauk. Kierownik wielu zrealizowanych prac badawczych dofinansowanych z zewnętrznych źródeł m.in. lider polskiej części projektu LIFE „Algae – Economy Based Ecological Service of Aquatic Ecosystems/Glony gospodarka ekologiczna”. Ekspertka Komisji Europejskiej w obszaru Natura2000. Współautorka 52 publikacji naukowych indeksowanych w bazie Scopus oraz wielu wystąpień na krajowych i międzynarodowych konferencjach.
Zainteresowania badawcze: zakwity glonów (głównie sinic) w odpowiedzi na zmiany klimatyczne i antropopresję oraz możliwości wykorzystania biomasy do wytwarzania produktów wysokiej i niskiej jakości.
Politechnika Warszawska, PolymemTech Sp. z o.o.
Profesor uczelni zatrudniony w Katedrze Inżynierii Układów Rozproszonych na Wydziale Inżynierii Chemicznej i Procesowej Politechniki Warszawskiej oraz Kierownik Działu R&D w Polymemtech sp. z o.o. Autor ponad 100 recenzowanych prac oraz patentów w zakresie wytwarzania membran i prowadzenia procesów przemysłowych. Prezes Polskiego Towarzystwa Membranowego. Współpracuje z naukowymi ośrodkami zagranicznymi w Austrii, Niemczech, Norwegii, Finlandii, Izraelu, Hiszpanii i Włoszech.
Zainteresowania badawcze: projektowanie zintegrowanych układów membranowych do oczyszczania cieczy i gazów oraz ich wdrażanie w zakładach przemysłowych w kraju i za granicą.
Sieć Badawcza Łukasiewicz Łukasiewicz – Łódzki Instytut Technologiczny
Dr inż. nauk technicznych. Dyrektor Centrum Gospodarki o Obiegu Zamkniętym w Sieci Badawczej Łukasiewicz - Łódzkim Instytucie Technologicznym. Absolwentka Wydziału Inżynierii Procesowej i Ochrony Środowiska Politechniki Łódzkiej. Prowadzi prace badawcze i rozwojowe w zakresie szeroko pojętej gospodarki wodno-ściekowej. Specjalizuje się w technologiach oczyszczania ścieków przemysłowych i usuwania niebezpiecznych substancji z wód, w szczególności przy zastosowaniu technik membranowych i pogłębionego utleniania. Współautorka ponad 30 publikacji z listy JCR.
Zainteresowania badawcze: zastosowanie procesów membranowych do oczyszczania ścieków przemysłowych, systemy oszczędnego gospodarowania wodą w przemyśle.
GET EXPERIENCE
How you transform your business as technology, consumer, habits industry dynamic s change? Find out from those leading the charge.
World is committed to making participation in the event a harassment free experience for everyone, regardless of level of experience, gender, gender identity and expression
How you transform your business as technology, consumer, habits industrys dynamic
Buy TicketHow you transform your business as technology, consumer, habits industrys dynamic
Buy TicketHow you transform your business as technology, consumer, habits industrys dynamic
Buy Ticket1Hd- 50, 010 Avenue, NY 90001
United States
Name: Ronaldo König
Phone: 009-215-5595
Email: info@example.com
Name: Ronaldo König
Phone: 009-215-5595
Email: info@example.com
1Hd- 50, 010 Avenue, NY 90001
Australia
Name: Ronaldo König
Phone: 009-215-5595
Email: info@example.com
Name: Ronaldo König
Phone: 009-215-5595
Email: info@example.com
1Hd- 50, 010 Avenue, NY 90001
United States
Name: Ronaldo König
Phone: 009-215-5595
Email: info@example.com
Name: Ronaldo König
Phone: 009-215-5595
Email: info@example.com